Ragnar Siil on Creativity Lab'i asutaja ja juhtivpartner, Avaliku Esinemise Akadeemia juht ning Euroopa kultuuripoliitika ekspertide võrgustiku tegevjuht. Varasemalt Kultuuriministeeriumi asekantsler ja Euroopa Liidu kultuurivaldkonna töögrupi eesistuja. Nõustanud enam kui 50 kultuurivaldkonna arengukava koostamist, sh Eesti Ajaloomuuseumi, Eesti Meremuuseumi, Eesti Vabaõhumuuseumi, Eesti Kunstimuuseumi, Eesti Maaelumuuseumide, Eesti Muuseumiühingu jpt strateegiaprotsesse.

Jorma Sarv on Creativity Lab'i asutuja ja partner. Varasemalt Kultuuriministeeriumi arendusjuht ning Eesti Vabariik 100 ja Euroopa Liidu eesistumise rahvusvahelise kultuuriprogrammi juht, mitmete Euroopa töögruppide ekspert. Nõustanud kümnete kultuurivaldkonna arengukavade koostamist, sh Eesti Kunstimuuseumi, Eesti Tervishoiumuuseumi, Haapsalu ja Läänemaa Muuseumide jpt strateegiaprotsesse. 

Lisaks programmi juhtivkoolitajatele kaasatakse iga mooduli läbiviimisel täiendavaid eksperte ja praktikuid (Ott Sarapuu uute tehnoloogiate teemal, Markko Karu teenusdisaini teemal). Juhendajate, koolitajate ja mentorite nimekiri täieneb jooksvalt.