Ragnar Siil on Creativity Lab'i asutaja ja juhtivpartner, Avaliku Esinemise Akadeemia juht ning Euroopa kultuuripoliitika ekspertide võrgustiku tegevjuht. Varasemalt Kultuuriministeeriumi kunstide asekantsler ja arendusjuht. Nõustanud enam kui 50 kultuurivaldkonna arengukava koostamist, sh Eesti Ajaloomuuseumi, Eesti Meremuuseumi, Eesti Vabaõhumuuseumi, Eesti Kunstimuuseumi, Eesti Maaelumuuseumide, Eesti Muuseumiühingu jpt strateegiaprotsessi.

Jorma Sarv on Creativity Lab'i asutuja ja partner. Varasemalt Kultuuriministeeriumi arendusjuht ning Eesti Vabariik 100 ja Euroopa Liidu eesistumise rahvusvahelise kultuuriprogrammi juht, mitmete Euroopa töögruppide ekspert. Nõustanud kümnete kultuurivaldkonna arengukavade koostamist, sh Eesti Kunstimuuseumi, Eesti Tervishoiumuuseumi, Haapsalu ja Läänemaa Muuseumide jpt strateegiaprotsessi. 

Lisaks programmi juhtivkoolitajatele kaasatakse iga mooduli läbiviimisel täiendavaid eksperte ja praktikuid. Juhendajate, koolitajate ja mentorite nimekiri täieneb jooksvalt.

  • Uute tehnoloogiate kasutusvõimaluste ja muuseumide digistrateegiate koostamise teemal on koolitajaks Ott Sarapuu. Ott on olnud Lennusadama juht, Okupatsioonide Muuseumi nõukogu liige ja EASi turismiturunduse juht. Hetkel juhib ta Eesti juhtivat ekspositsioonide arendamisega tegelevat ettevõtet Motor Agency